Infoservis

Přinášíme statistiky a tvrdá data, jejichž zdrojem jsou zejména Ministerstvo financí ČR a Úřad vlády ČR.

Konzultace s MF ČR

V souvislosti s probíhajícími jednáními ohledně aplikace ustanovení zákona o hazardních hrách týkajících se nejvyšší hodinové prohry v případě technických her se dnes Čeká komora loterního průmyslu uspořádala společné setkání provozovatelů hazardních her se zástupci Ministerstva financí.

V rámci tohoto setkání zástupci Ministerstva financí osvětlili své aktuální postoje ohledně řešení této problematiky a před vyhotovením finálního stanoviska prezentovali několik variantních řešení, jejichž prostřednictvím bude následně vykládán institut nejvyšší hodinové prohry u technické hry. 

V návaznosti na toto setkání Ministerstvo financí bude shromažďovat připomínky k navrženým variantám řešení, na jejichž základě následně přistoupí k vyhotovením finálního stanoviska. 

Příslušné připomínky je možné zasílat Ministerstvu financí do tohoto pátku, tj. do 9.6.2017 

Česká komora loterního průmyslu vítá možnost se zapojit do konstruktivního řešení vybraných otázek spojených s aplikací nového zákona o hazardních hrách, a i v budoucnu se bude snažit vytvářet platformu pro setkání zástupců provozovatelů a výrobců hazardních her s regulátorem.

 

images/pdf/mfcr-nhp-cerven.pdf 

 

Naše aktivity

Kdo jsme?

ČKLP vznikla téměř současně s ustavením Hospodářské komory ČR, jako zákonem schválenou institucí hájící zájmy a práva podnikatelské veřejnosti.

Vice zde

Rychlý kontakt

Adresa:
U dětského hřiště 11
158 00 Praha 5
Telefon:
+420 602 475 895
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.