Infoservis

Přinášíme statistiky a tvrdá data, jejichž zdrojem jsou zejména Ministerstvo financí ČR a Úřad vlády ČR.

Zástupci ČKLP přednášeli na semináři „Gambling a drogové závislosti“

Dne 22.2.2017 se zástupci České komory loterního průmyslu zúčastnili semináře "Gambling a drogové závislosti" pořádaného Justiční akademií pro soudce a státní zástupce v objektu Justiční akademie v Kroměříži.

Předmětem vystoupení zástupců ČKLP byla analýza nového regulačního rámce z pohledu naplnění předpokládaných očekávání nové legislativy a dále pak z pohledu nastavení účinných opatření pro postihování nelegálního hazardu. První část prezentace byla konkrétně zaměřena na otázky postihu nelegálního hazardu v oblasti online hazardních her, resp. popisu možných úskalí při aplikaci nového zákonného rámce na online hazardní hry. V druhé části svého vystoupení se následně zástupci ČKLP věnovali legislativním příčinám vzniku nelegálního hazardu v land-based prostředí. V této souvislosti se prezentace zástupců ČKLP zaměřila zejména na problematiku legislativního vymezení hazardních her, resp. otázky dopadů územní regulace hazardních her ze strany obcí.

 

Účastníci semináře z řad soudců a státních zástupců tak byli seznámeni s odborným pohledem ČKLP na novou úpravu hazardních her ve světle chystaných opatření proti nelegálnímu hazardu. S ohledem na následnou diskuzi věříme, že se tímto krokem podařilo navázat odbornou spolupráci mezi Českou komorou loterního průmyslu, soudci a státními zástupci, kteří se věnují této problematice.

Ke stažení prezentace ze semináře.

Prezentace

 

 

Naše aktivity

Kdo jsme?

ČKLP vznikla téměř současně s ustavením Hospodářské komory ČR, jako zákonem schválenou institucí hájící zájmy a práva podnikatelské veřejnosti.

Vice zde

Rychlý kontakt

Adresa:
Betlémské nám. 2
110 00 Praha 1 - Staré Město
Telefon:
+420 774 654 182
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.