Infoservis

Přinášíme statistiky a tvrdá data, jejichž zdrojem jsou zejména Ministerstvo financí ČR a Úřad vlády ČR.

Česká komora loterního průmyslu připraví podklady pro novou vyhlášku v Plzni. Prezident ČKLP podepsal s plzeňským primátorem smlouvu o spolupráci.

Metropole západočeského kraje chystá na podzim novou obecně závaznou vyhlášku regulující nabídku hazardních her na území města.

Ke spolupráci si město přizvalo Českou komoru loterního průmyslu, která má v rámci projektu Inventarizace již bohaté zkušenosti s přípravou podkladů.

Těší mě, že smlouvu o spolupráci s ČKLP schválila pracovní skupina složená z reprezentantů vládnoucích i opozičních politických stran zastoupených v zastupitelstvu města Plzeň. Stejně jako ve všech předchozích případech připravíme objektivní a nezpochybnitelné podklady pro transparentní rozhodování města. Naše Inventarizace už samozřejmě odráží podmínky nového zákona o hazardních hrách“, říká prezident ČKLP Stanislav Brunclík.

V nejbližších dnech začnou terénní pracovníci ČKLP sbírat data v jednotlivých provozovnách na území města Plzně. Výsledky šetření dodá zástupcům města do konce prázdnin.    

Naše aktivity

Kdo jsme?

ČKLP vznikla téměř současně s ustavením Hospodářské komory ČR, jako zákonem schválenou institucí hájící zájmy a práva podnikatelské veřejnosti.

Vice zde

Rychlý kontakt

Adresa:
U dětského hřiště 11
158 00 Praha 5
Telefon:
+420 602 475 895
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.