Infoservis

Přinášíme statistiky a tvrdá data, jejichž zdrojem jsou zejména Ministerstvo financí ČR a Úřad vlády ČR.

Nová vyhláška Ministerstva financí o oznamování informací

Návrh vyhlášky Ministerstva financí o způsobu zasílání a oznamování informací a dat provozovateli hazardních her a jejich parametrů a rozsahu.

Dne 24.5.2017 bylo zahájeno meziresortní připomínkové řízení k  návrh vyhlášky Ministerstva financí o způsobu zasílání a oznamování informací a dat provozovateli hazardních her a jejich parametrů a rozsahu, vycházející z ustanovení § 133 odst. 1 písm. a) zákona č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách.

Tato vyhláška stanovuje požadavky na poskytování herních a finančních dat prostřednictvím zabezpečeného a vzdáleného přístupu k serveru zařízení, který poskytuje chronologický přehled o herních a finančních datech. Dále tato vyhláška upravuje požadavky na formát a strukturu herních a finančních dat poskytovaných prostřednictvím denního herního výkaznictví u živé hry provozované v herním prostoru kasina a denního herního zápisu u binga provozovaného v herním prostoru kasina.

Připomínkové řízení k tomuto návrhu vyhlášky bude trvat do 7. 6. 2017. Vzhledem ke skutečnosti, že Hospodářská komora České republiky, která je připomínkovým místem k tomuto návrhu vyhlášky, si Česká komora loterijního průmyslu dovoluje vyzvat všechny své členy, aby své případné připomínky k tomuto návrhu uplatnili právě jejím prostřednictvím, a to nejpozději do 2. 6. 2017 na emailové adrese  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V této souvislosti si pouze dovolujeme upřesnit, že ze strany Hospodářské komory ČR došlo k prodloužení interního termínu pro podání připomínek, oproti původně deklarovanému datu 31. 5. 2017. Česká komora loterního průmyslu zároveň bude při přípravách připomínek k tomuto návrhu vyhlášky spolupracovat se všemi zkušebnami, které byly Ministerstvem pověřeny k provádění odborného posuzování, a to v zájmu zajištění maximální možné technické odbornosti uplatněných připomínek.

 

Naše aktivity

Kdo jsme?

ČKLP vznikla téměř současně s ustavením Hospodářské komory ČR, jako zákonem schválenou institucí hájící zájmy a práva podnikatelské veřejnosti.

Vice zde

Rychlý kontakt

Adresa:
Betlémské nám. 2
110 00 Praha 1 - Staré Město
Telefon:
+420 774 654 182
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.