Infoservis

Přinášíme statistiky a tvrdá data, jejichž zdrojem jsou zejména Ministerstvo financí ČR a Úřad vlády ČR.

Úspěšný Seminář ČKLP a Ministerstva financí ČR

Ve středu 5. 10. 2016 proběhl Seminář České komory loterního průmyslu za účasti bezmála 160 domácích i zahraničních provozovatelů ze všech oborů loterního byznysu. Stěžejním tématem ve spolupráci Ministerstvem financí ČR byl aktuální stav implementace nového loterního zákona, který od poloviny postupně vstupuje v platnost a jako celek by měl začít platit 1. 1. 2017. Seminář odpověděl na řadu aktuálně palčivých otázek a jak to bývá, řadu dalších otevřel. Česká komora loterního průmyslu se po vyhodnocení Semináře a zpracování ohlasů z loterního trhu znovu obrátí na odbor č. 34 Ministerstva financí ČR s podněty v dané věci.

Hostem semináře byl i tajemník Hospodářské komory ČR pan Tomáš Vrbík. Účastníky Semináře ujistil o vzájemné úzké spolupráci ČKLP a HK ČR, která je připravena dostupnými prostředky podpořit snahy ČKLP o co nejhladší uvedení nové legislativy i podzákonných předpisů do praxe.

"Chtěl bych ještě jednou ocenit spolupráci s odborem č. 34 MF ČR vedeným panem ředitelem Blahou. Celý jeho tým se přes řadu překážek snaží zajistit v daných podmínkách maximálně přijatelné podnikatelské prostředí. A to je důležité nejen pro byznys samotný, ale i pro zavedení všech prvků ochrany problematických hráčů, což měl být od počátku jeden ze stěžejních cílů nové legislativy".

Prezident ČKLP Stanislav Brunclík


Prezentace ze semináře ke stažení

Naše aktivity

Kdo jsme?

ČKLP vznikla téměř současně s ustavením Hospodářské komory ČR, jako zákonem schválenou institucí hájící zájmy a práva podnikatelské veřejnosti.

Vice zde

Rychlý kontakt

Adresa:
Betlémské nám. 2
110 00 Praha 1 - Staré Město
Telefon:
+420 774 654 182
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.