Infoservis

Přinášíme statistiky a tvrdá data, jejichž zdrojem jsou zejména Ministerstvo financí ČR a Úřad vlády ČR.

Sérii pravidelných pracovních seminářů s vedením Celní správy a členů České komory loterního průmyslu zahájila schůzka 30. května v Praze. Celní správa představila detailněji svoji činnost a svoje výsledky v boji proti nelegálnímu hazardu, především proti kvízomatům.
Číst dál...

Finální návrh recertifikace Herního plánu odsouhlasený Ministerstvem financí ČKLP získala ve spolupráci s odborem č. 34 Ministerstva financí finální verzi návrhu recertifikace Herního plánu. Návrh HP zohledňuje různé přístupy provozovatelů k provozování technických her. Z tohoto důvodu je každý provozovatel povinen si tento HP přizpůsobit na své konkrétní technické řešení (provoz TZ v korunách, eurech...).
Číst dál...

Tento návrh  obecného herního plánu byl předložen MF, které nyní pracuje na konkrétních připomínkách tak, aby bylo možné nejpozději na začátku příštího týdne disponovat finální verzí.
Číst dál...

Úspěšný seminář pro města obce ve spolupráci s Ministerstvem financí proběhl v kongresovém Top hotelu Praha. Česká komora loterního průmyslu ve spolupráci s odborem č. 34 Státním dozorem nad hazardními hrami MF uspořádala odborný seminář pro města a obce, které budou na základě nového zákona o...
Číst dál...

V souvislosti s probíhajícími jednáními ohledně aplikace ustanovení zákona o hazardních hrách týkajících se nejvyšší hodinové prohry v případě technických her se dnes Čeká komora loterního průmyslu uspořádala společné setkání provozovatelů hazardních her se zástupci Ministerstva financí.
Číst dál...

Stav notifikačního procesu návrhu vyhlášky Ministerstva financí o rozsahu technických parametrů pro zařízení, jejichž prostřednictvím jsou hazardní hry provozovány, požadavků na ochranu a uchovávání herních a finančních dat a jejich technické parametry.
Číst dál...

Naše aktivity

Kdo jsme?

ČKLP vznikla téměř současně s ustavením Hospodářské komory ČR, jako zákonem schválenou institucí hájící zájmy a práva podnikatelské veřejnosti.

Vice zde

Rychlý kontakt

Adresa:
Betlémské nám. 2
110 00 Praha 1 - Staré Město
Telefon:
+420 602 468 882
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.